Informasjon og orienteringsmøte

Av Jan Erik Hanken | 02.12.2016

Ålesund Flyklubb inviterer alle flyinteresserte til åpent orienteringsmøte onsdag 4.januar 2017 klokken 18.00.
Møtested publiseres før jul.
I dette møtet vil klubben orientere om klubben, klubbens aktiviteter og nærmere informasjon om det kommende teorikurset vi vil ta sikte på å arrangere i februar-mars. Vi vil også gå litt nærmere inn på hva vi kan tilby av utdanning, og hva dette innebærer. Det vil også bli informert litt om hva som forventes av nye elever og hvilken krav som stilles. Påmelding til vinterens teorikurs blir foretatt i etterkant av dette møtet. 
Om dere har noen spørsmål om dette møtet eller om flyging kan dere ta kontakt med enten Skolesjef i Ålesund Flyklubb eller klubbens styreleder. Ber også de som er interessert å være med på møtet og melde seg på via facebook eller sende en mail til klubbens styreleder. 
Dere kan også lese litt om utdanning på vår hjemmeside eller på NLF sine hjemmesider. Vel møtt!