Informasjonsmøte om Ålesund Flyklubb

Av Jan Erik Hanken | 03.12.2019

Informasjonsmøte Ålesund Flyklubb

Informasjonsmøte om Ålesund Flyklubb

Har du en drøm om å fly? Har du tidligere vært pilot, og ønsker å komme igang igjen med flyging? Har du lisens nå, men mangler fly å flyge? Ta gjerne turen til vårt informasjonsmøte om klubben vår. Her vil vi fortelle litt om klubbens historie, hva vi har av tilbud til luftsportsinteresserte i dag. OG hva ser vi for oss at vi kan få til ila de neste årene.
Vi har planer om oppstart med skoling for PPL-A \ LAPL ila 2020.
Nytt teorikurs for Sportsfly vinteren 2020, med oppstart flytimer tidlig vår 2020.
Vi har fått på plass ny hangar på Vigra som står klart for å ta i mot flere fly og vordende piloter.

Sted: Rollonhuset Larsgården
Tid:   12.12.19 Kl. 1800